Шиншила — це не просто пухнастик, а справжній інтелігент серед домашніх улюбленців.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяВона вимагає поваги до свого ритму життя, любові до тиші вдень та готовності до нічного цирку, повідомляє "Сentralna.vet".
Ці створіння — справжні індивідуалісти, які не лізуть обійматися, зате заворожують своєю поведінкою. Їм не потрібні щеплення, їдять небагато, майже не пахнуть і не викликають алергії. Ідеальний варіант для зайнятих людей — поки ви працюєте, шиншила спить, а ввечері влаштовує шоу - стрибки, гризіння гілок і пробіжки по клітці.
Їхнє хутро настільки ніжне, що, здається, його створено не для погладжувань, а для естетичного захоплення. Шиншили — дуже охайні - миються не водою, а піском, що виглядає як справжнє міні-шоу. До того ж, вони легко звикають до господаря, пізнають голос і можуть самі стрибати на руки.
Але є і нюанси. Це нічні звірі — шум у клітці буде гарантований. Вони потребують багато простору, тому маленька клітка точно не підійде. Також чутливі до спеки, протягів і вологи — температура не повинна перевищувати 25°C.
Шиншили гризуть усе, що трапляється на шляху. Тому під час прогулянок їх слід контролювати. До того ж знайти хорошого ветеринара — ще той квест, бо спеціалістів із шиншил в Україні небагато.
Підсумок? Шиншила — це не іграшка, а вибір для уважного, терплячого і вдумливого господаря. Якщо ви — саме така людина, то цей дивовижний звір подарує вам багато приємних моментів і стане мовчазним, але відданим другом.
Раніше ми повідомляли, в Україні створюють новий реєстр: кого поставлять на облік?
Українців не пустять до Європи з тваринами: кому з пухнастиків заборонять перетин кордону - детальніше на Знай.ua.
Нагадаємо, екзамен для вашого котика: дізнайтесь інтелект улюбленого пухнастика за допомогою простої вправи.