Іноді ми можемо спостерігати, як наша улюблена кішка починає голосно нявкати і не зупиняється. Ви впевнені, що всі її потреби задоволені, але нявкання не припиняється.

Із чим це може бути пов'язане? Є два основні сценарії: ваш кіт виконує свої ритуали або у нього можуть бути проблеми зі здоров'ям.

Котик, фото: Знай.ua
Котик, фото: Знай.ua

Коли кіт нявкає?

Намагайтеся відстежити, в які моменти починається вокалізація. Можливо, так кішка намагається привернути увагу до своєї поведінки чи звернути вашу думку на проблему.

Що означає нявкання в незвичайний час?

Якщо мурлика нявкає вночі або просить їжу відразу після їди, панікувати не варто. Зберігайте спокій і пам'ятайте, що кішка може пристосовуватися до вашого життя. Варто показати кішці, що ваша оселя живе за своїми розкладами, що допоможе знизити її тривожність.

Популярні новини зараз
Гороскоп на сьогодні, 18 квітня: п'ятниця змінить плани – фінансові втрати та несподіваний шанс Заробив більше ніж треба - плати штраф: українцям встановили нові правила Зміни у мобілізації з 1 травня: Генштаб оголосив про важливе нововведення Пенсіонерам виплатять надбавки: скільки отримають у квітні
Показати ще

Котик, фото: Знай.ua
Котик, фото: Знай.ua

Навкання як сигнал про проблеми

Якщо кіт починає сигналізувати через гучне нявкання, він може стати дзвінком про допомогу. Така поведінка помітна, коли тварина відчуває болі відчуття, як при труднощах з сечовипусканням або дефекацією.

Ще одна причина гучного нявкання — пригнічений стан чи тривожність. Якщо кішка відмовляється від їжі, нявкає без причини, ймовірно, їй потрібна медична допомога.

Також зверніть увагу, якщо ваше пухнасте диво раптом замовкло після періоду гучної вокалізації — це також варто обговорити з ветеринаром.

Котик, фото: Знай.ua
Котик, фото: Знай.ua

Нагадаємо, що котик весь час хоче їжу з вашої тарілки: чому пушистики так чинять і як відволікти їх від цього.

Раніше ми повідомляли, чи можна випускати кішку на вулицю взимку: є ситуації, коли краще залишити її вдома.